Hotel Zlatý Chlum - Česká Ves, JeseníkyJánského 7, CZ-790 81 Česká Ves, e-mail: info@hotel-zlatychlum.cz, web: www.hotel-zlatychlum.cz
CZ EN DE PL
Hotel Zlatý Chlum

Služby

Příjímáme platební karty


HOTEL ZLATÝ CHLUM

Propagujte i svojí stránku


 

6. Jesenický PORSCHE  sraz 

se bude konat od 3.8.2018 do 5.8.2018

 

 

Sraz majitelů a milovníků  klasických sportovních vozů PORSCHE

Pátek 3.8.2018

od 16:00 tradičně příjezd do České Vsi na Hotel Zlatý Chlum , ubytování , společná večeře a večerní posezení.

Rezervaci pátečního ubytování prosím přímo na email hotelu : info@hotel-zlatychlum.cz nebo na můj email.

Sobota 4.8.2018

9:30 - 12:00  sraz účastníků  na náměstí v Jeseníku , vystavení našich aut na náměstí a možnost drobného občerstvení, kafe v okolních restauracích ...
12:00 odjezd spanilé jízdy vozů Porsche do okolí města Jeseníku a dále do České Vsi na Hotel Zlatý Chlum , kde bude po 12:00 hodině připraven společný oběd pro všechny účastníky srazu.

13:00  odjezd od Hotelu Zlatý Chlum na odpolední projížďku směr Mikulovice a dále do Polska přes Glucholazy , Nysu , Grodkow a dále na Wroclaw .

Letos uděláme změnu a podíváme se do Polska . Navštívíme automuzeum a zámek TOPACZ http://muzeum.topacz.pl/ u Wroclawi , kde zároveň přespíme do neděle .

17:30-18:30  příjezd a ubytování do Hotelu Orient Palace Bielany Wrocławskie 

Dohodl jsem rezervaci a večerní program v pěkném hotelu Orient Palace 5 min od muzea . http://www.orientpalace.pl/ , kde je možno využíti wellnes (bazén +sauna +masáže) . Mám zde předběžně zarezervovaných 15 dvoulůžkových pokojů do 15.7.2018 , s tím že si každý udělá rezervaci sám na emailu : tomasz.pudlo@orientpalace.pl , prosím pošlete v kopii na muj email, at mám přehled . Heslo pro rezervaci je "PORSCHE" a máme zde dohodnutou cenu za dvoulůžkový pokoj se snídaní 249 PLN ,což je asi 1500,- Kč ( myslím , že velmi solidní cena na 3* hotel ) , večer jsem dohodl společnou večeři a večerní program v baru . Vaří tam fakt výborně , již jsem testoval :-)

Je zde hotelové parkoviště pod kamerama , takže o auta bude postaráno :-)

Poprosím ty , kteří chtějí s námi zůstat v Polsku přes noc o co nejrychlejší rezervaci na hotelu, protože jsou omezeny možnosti ubytování a mám opravdu jen 15 pokojů !!!!! A platí kdo dřív příjde ten ............ :-)

Záloha se neplatí , spoléháme na to , že kdo zerezervuje opravdu příjede, a platit bude každý samostatně na místě v hotelu.

Celá sobotní trasaje dlouhá cca 110  km. 

Neděle 5.8.2018

Po snídani se vydáme prohlídku centra Wroclawi . Po skončení prohlídky se rozloučíme společným obědem . 


pořadatel – Dvořáček Drahoš tel. 608 611 389

 

Pro Ty , komu se u nás v Jeseníkách bude líbit můžeme nabídnout prodloužení tohoto víkendu a může u nás na hotelu zůstat déle a spojit tento sraz s krásnou dovolenou v Jeseníkách.

 Sraz pořádáme ve spolupráci s PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

Přihlášky a rezervace ubytování a případné dotazy zasílejte na email : 

porsche-sraz@seznam.cz 

Pro všechny účastníky  Jesenického Porsche srazu nabízíme 20% slevu na ubytování z hotelových cen , takže Vás bude stát 1 noc 360,- Kč na osobu.

 A jaký byl 1. ročník našho srazu , podívejte se ZDE. 

FOTKY z 1. ročníku Jesnického PORSCHE srazu ZDE.

FOTKY z 2. ročníku Jesnického PORSCHE srazu ZDE.

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři : Hotel Zlatý Chlum - ELEKTROCENTRUM-DVOŘÁČEK  - . - Czechproduct.cz - levný nábytek MAXORION - YES agency - levné parfémy - Největší výběr dárků ! - PORSCHE CLASSIC CLUB ČR -