Hotel Zlatý Chlum - Česká Ves, JeseníkyJánského 7, CZ-790 81 Česká Ves, e-mail: info@hotel-zlatychlum.cz, web: www.hotel-zlatychlum.cz
CZ EN DE PL
Hotel Zlatý Chlum

Služby

Příjímáme platební karty


HOTEL ZLATÝ CHLUM

Propagujte i svojí stránku


 

7. Jesenický PORSCHE  sraz 

se bude konat od 2.8.2019 do 4.8.2019

 

 

Sraz majitelů a milovníků  klasických sportovních vozů PORSCHE

Pátek 2.8.2019

od 16:00 tradičně příjezd do České Vsi na Hotel Zlatý Chlum , ubytování , společná večeře a večerní posezení.

Rezervaci pátečního ubytování prosím přímo na email hotelu : info@hotel-zlatychlum.cz nebo na můj email.

 

Sobota 3.8.2019

POZOR ZMĚNA !!!!  protože město letos pořádá na náměstí svoji akci , není možné v sobotu udělat sraz na náměstí , proto akci přesouvám na parkoviště před Hotel Zlatý chlum v České Vsi

9:30 - 12:00  sraz účastníků na parkovišti před Hotelem Zlatý Chlum v České Vsi, vystavení našich aut , zde bude zajištěno občerstvení a kafé pro účastníky srazu. Během dopoledne bude možno se zúčastnit prohlídky veteran muzea v České Vsi , které je vzdáleno asi 5 min chůze od hotelu  a akdo bude mít zájem může se podívat i do muzea obce Česká Ves , které je hned naproti.


11:30 - 12:30 bude v restauraci na hotelu připraven společný oběd pro všechny účastníky srazu.

12:30  odjezd od Hotelu Zlatý Chlum na odpolední projížďku do okolí , letos se vydáme směr Jeseník , Bělá pod Pradědem , přejedeme krásnýma zatáčkama Červenohorské sedlo , projedeme Kouty nad desnou , kde odbočíme doprava směrem Přemyslov a dále Nové Losiny, kde u penzionu trojkámen odbočíme vpravo směr Ramzová . Nahoře na Ramzové si dáme zastávku , kde vyjedeme sedačkovou lanovkou nahoru na Šerák , kde si můžete dát něco dobrého na horské chatě Jiřího na Šeráku, je zde nádherný výhled na Jeseníky. Kdo bude mít chuť , bude čas i na krátkou procházku .

 17:00  odjezd z parkoviště na Ramzové směr Jeseník a  dále , Česká Ves , kde je ubytování v Hotelu Zlatý Chlum v České Vsi, jako každoročně pro nás v hotelu připraví zajímavý a příjemný večer :-)

Celá sobotní trasaje dlouhá cca 110  km. 

 

Neděle 4.8.2019

Po snídani vyrazíme směr Zlaté Hory a vydáme se na  prohlídku Zlatokopeckého skanzenu .  Po skončení prohlídky se rozloučíme společným obědem v některé místní restauraci .


pořadatel – Dvořáček Drahoš tel. 608 611 389

 

Pro Ty , komu se u nás v Jeseníkách bude líbit můžeme nabídnout prodloužení tohoto víkendu a může u nás na hotelu zůstat déle a spojit tento sraz s krásnou dovolenou v Jeseníkách.

 Sraz pořádáme ve spolupráci s PORSCHE CLASSIC CLUB ČESKÁ REPUBLIKA

Přihlášky a rezervace ubytování a případné dotazy zasílejte na email : 

porsche-sraz@seznam.cz 

Pro všechny účastníky  Jesenického Porsche srazu nabízíme 20% slevu na ubytování z hotelových cen , takže Vás bude stát 1 noc 480,- Kč na osobu včetně snídaně .

 A jaký byl 1. ročník našho srazu , podívejte se ZDE. 

FOTKY z 1. ročníku Jesnického PORSCHE srazu ZDE.

FOTKY z 2. ročníku Jesnického PORSCHE srazu ZDE.

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři : Hotel Zlatý Chlum - ELEKTROCENTRUM-DVOŘÁČEK  - . - Czechproduct.cz - levný nábytek MAXORION - YES agency - levné parfémy - Největší výběr dárků ! - PORSCHE CLASSIC CLUB ČR -