Hotel Zlatý Chlum - Česká Ves, JeseníkyJánského 7, CZ-790 81 Česká Ves, e-mail: info@hotel-zlatychlum.cz, web: www.hotel-zlatychlum.cz
CZ EN DE PL
Hotel Zlatý Chlum

Služby

Příjímáme platební karty


HOTEL ZLATÝ CHLUM

Propagujte i svojí stránku

LEVNÁ DOVOLENÁ NA HORÁCH JESENÍKY

hotel ZLATÝ CHLUM

            Aktivní dovolená a rekreace  v Jeseníkách - tipy na výlety

Jesenicko patří mezi nejoblíbenější  mikroregiony nejen severní  Moravy ale i celé české  republiky. Oblíbenost regionu je dána především kombinací nedotčené panenské přírody, lesnatých hor plných hřibů, čistého vzduchu a zdravé pramenité vody spolu s nepřeberným množstvím všech  možných a snad i nemožných turistických atraktivit.

Zdejší kraj  je krajem  lázeňství  a od roku 1822 je spojen se zakladatelem prvního vodoléčebného ústavu na světě Vincenzem Priessnitzem,  jehož jméno je zapsáno do seznamu významných osobností UNESCO. Nepřeberné množství čistých romantických bystřin v jesenických horách přímo vybízí při toulkách zdejším krajem si vyzkoušet to čím  geniální  "vodní doktor" proslavil zdejší kraj.

Jesenicko se vyznačuje velmi kvalitními a dobře značenými turistickými  cyklotrasami vhodnými jak pro rekreační jízdu na kole, tak i pro více či méně náročnou cyklistiku v čistém horském prostředí jesenických hor.. Cykloturistika je podporována pravidelnými cyklobusovými linkami do dalších atraktivních lokalit Jeseníků, kdy si můžete zvolit variantu tam cyklobusem a zpět na kole.

Rovněž tak pěší turistika má na Jesenicku dlouholetou tradici, velmi kvalitně a přehledně značené turistické trasy a nepřeberná možností  procházek čistou panenskou přírodou Jeseníků uspokojí každého kdo má rád hory a čistou přírodu. Můžete při  svém putování navštívit jak přírodní zajímavosti, tak i technické a církevní památky zdejších hor. Kdo zatouží po romantice si jistě neodpustí návštěvu některé zdejší zříceniny hradu a ponoří se do romantického snění. 

Jesenicko je i předurčeno k provozování všech zimních sportovních a turistických aktivit, když z hotelu ZLATÝ CHLUM máte v přijatelném dosahu řadu kvalitních  sjezdovek či lyžařských běžeckých tras.  V  Jesenických kopcích najdete i místa kde se můžete  na  lyžích  projíždět  místy  kde  jste  jen  vy  sami a užívat si klidu nádherné jesenické přírody.

Na své si v mikroregionu přijdou též milovníci rybolovu na rybníku či v zatopené pískovně, či houbaření, které ve zdejších smíšených lesích přináší nejvyšší možnou míru uspokojení.   Krásné zážitky nabízí koupání v zatopených lomech,  návštěva hamrů ve Zlatých Horách,  procházky ke zříceninám tajemných hradů  či  procházky tichými  lesy  od hotelu ZLATÝ CHLUM až k malebného  Rejvízu  s  jeho  Mechovými jezírky,  jež jsou opředena mnoha pověstmi a bájemi.  Členitost terénu a přírodní podmínky jsou ideálními atributy pro mnoho typů adrenalinových sportů. Náročnost svých aktivit si může každý návštěvník zvolit podle svých možností, zdravotního stavu a momentální nálady.

HOTEL V SRDCI JESENÍKŮ

Hotel ZLATÝ CHLUM v Jeseníku České Vsi má ideální výchozí polohu v oblasti, ze které máte všechny krásy Jesenicka prostě na dosah.

 jesenické cestyjesenické lesyjeseníkyi tohle jsou jeseníkypodzim v jeseníkáchpohled na kralický sněžník

 

 

ubytování, ubytování jeseník, ubytování jeseníky, ubytování na horách, levné ubytování, hotel, luxusní ubytování, jeseník, jeseníky, jesenicko, konferenční centrum, apartmány, dvoulůžkové pokoje, třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové apartmány,  rekreační zařízení, parkování zdarma, parkoviště, ubytování v hotelích, ubytování v hotelu, romantické ubytování, lyžování, jízda na kole, cyklistika, cykloturistika, cyklotrasy, pěší turistika, trasy, horská turistika,  lyžování na horách, kongresové centrum, turistické trasy, výlety, výlety s dětmi, bazén, aquapark, koně, lázně, firemní akce, silvestr 2010, wellness, relaxační pobyty, hrady, zámky, levné pobyty, sauna, kongresový sál, vinárna, vyhlášená restaurace, masáže, zvýhodněné pobyty,levné pobyty, turistické zajímavosti, sportovní vyžití, lázeňská oblast, hory, lesy, houby, příroda, panenská příroda, čisté prostředí, horské prameny, dovolená, dovolená na horách, kvalitní hotel, parkování, parkování zdarma, parkování u hotelu, snídaně, polopenze, plná penze, menu, vyhlášená kuchyně, adrenalin, stolní tenis, jízdní kola, zapůjčení jízdních kol, horská kola na hotelu, horská kola, 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Partneři : Hotel Zlatý Chlum - ELEKTROCENTRUM-DVOŘÁČEK  - . - Czechproduct.cz - levný nábytek MAXORION - YES agency - levné parfémy - Největší výběr dárků ! - PORSCHE CLASSIC CLUB ČR -